وضعیت بازار مسکن درمحله نازی آباد +جدول قیمت

16:19 - 1402/12/20
یک مشاور املاک درخصوص بازار مسکن در محله نازی آباد می گوید بازار معاملات ملکی در محله نازی‌آباد واقع در منطقه 16 تهران در وضعیت رکود قرار دارد.

بازار معاملات ملکی در محله نازی‌آباد واقع در منطقه 16 تهران در وضعیت رکود قرار دارد؛‌ به گفته برخی فعالان مسکن این منطقه، از تیرماه سال جاری تا به الان بازار مسکن شاهد رکود بوده است.

یک واسطه‌گر ملکی با اشاره به اینکه بسیاری از فروشندگان با تخفیف بر روی قیمت پیشنهادی خود موافقت می‌کنند گفت: آپارتمانی که در تابستان امسال، متری 70 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده بود  به قیمت هر مترمربع 60 میلیون تومان کاهش یافته است و مالک در ازای جلب مشتری به این تخفیف رضایت داده است.

او می‌گوید، اکثر خریداران ملک در چند سال اخیر، دلالان و سرمایه‌گذاران بوده‌اند و فروشندگان اغلب مصرف‌کننده‌ها هستند که به دنبال جابه‌جایی ملک خود هستند و به گفته وی، انتظار می‌رود تا اواخر سال جاری، وضعیت رکود در بازار مسکن ثابت بماند.

متوسط قیمت هر مترمربع مسکن نوساز، از 70 میلیون تومان شروع می‌شود و هر مترمربع واحدهای چندسال ساخت بنا به موقعیت و امکانات آن، 40 تا60 میلیون تومان است.

آپارتمانی در محله نازی‌آباد، با 73 مترمربع زیربنا و 15 سال ساخت، 2 میلیارد و 700 میلیون تومان و آپارتماتی دیگر با 58 مترمربع زیربنا و 16 سال عمربنا، 3 میلیارد و 500 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

آپارتمانی 141 متری و نوساز در این محله، 11 میلیارد و 491 میلیون تومان و واحدی 113 متری و 9 سال ساخت، 10 میلیارد تومان به فروش می‌رسد

وضعیت بازار مسکن درمحله نازی آباد +جدول قیمت7