سود 17 همتی تاپیکو از ستاره خلیج فارس

14:31 - 1402/05/09
در آخرین گزارش منتشرشده شرکت نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) در سامانه کدال، سود شرکت ستاره خلیج فارس رقم 35 هزار میلیارد تومان اعلام شده که با توجه به مالکیت 49 درصدی تاپیکو در این شرکت، عملکرد مالی این شرکت منجر به افزایش سود خالص تلفیقی تاپیکو به میزان 17 هزار میلیارد تومان شده است.

شرکت‌های موتورسازان تراکتورسازی ایران (خموتور) و ریخته‌گری تراکتورسازی ایران (ختراک) از اول مرداد سال جاری نرخ فروش محصولات خود را به ترتیب 30 و 20 درصد افزایش داده‌اند.

کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با نماد حکشتی هم که چند روزی است با صف‌های سنگین فروش مواجه شده، در سامانه کدال از کاهش 43 درصدی کرایه حمل در شرکت‌های حمل‌ونقل کانتینری و کاهش 52 درصدی در شرکت‌های حمل فله نسبت به سه‌ماهه سال گذشته خبر داده است.

نمادهای خرینگ، اظهارنظر حسابرس در خصوص افزایش سرمایه از محل سود انباشته را مطرح کرده است. شرکت صنعتی بهشهر نیز از موافقت سهام‌دار عمده در خصوص افزایش سرمایه از محل سود انباشته خبر داده است.

شرکت مبین انرژی خلیج فارس در یک گزارش  چهار صفحه‌ای در خصوص شکایت‌های مطرح شده برای نرخ محصولات یوتیلیتی عنوان کرده که تا تاریخ حاضر هیچ دستورالعمل یا ابلاغیه‌ای به این شرکت واصل نشده است.