جدول معاملات بازار سهام؛

پُرمعامله‌ترین نمادهای بورس در روز چهارشنبه 22 دی 1400 +جدول

18:38 - 1400/10/22
اکوایران: امروز نماد سمگا (شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی) بیشترین ارزش معاملات بازار سهام را به خود اختصاص داد که ارزش معاملات آن 98 میلیارد تومان بود.

به گزارش اکوایران، در آخرین روز معاملاتی هفته، ارزش معاملات کل بازار سهام به رقم 3 هزار و 866 میلیارد تومان کاهش یافت که کمترین رقم در 9 ماه گذشته است. اما ارزش معاملات خرد سهام رشد کرد و با افزایش 5 درصدی نسبت به روز کاری قبل به رقم 2 هزار و 581 میلیارد تومان رسید که 67 درصد کل معاملات بازار ثانویه را تشکیل می‌دهد. 

 

جدول معاملات بازار سهام

در معاملات امروز نماد سمگا (شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی) بیشترین ارزش معاملات بازار سهام را به خود اختصاص داد که ارزش معاملات آن 98 میلیارد تومان بود.

پس از سمگا، خودرو بیشترین ارزش معاملات را داشت و نماد سپید رتبه سوم بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد و پس از آن خگستر و وبملت در رتبه‌های بعدی بیشترین ارزش معاملات قرار گرفتند.

نمادهای فرابورس، حق تقدم سهام شفن و شبندر نیز در رتبه‌های بعدی جدول ارزش معاملات قرار دارند.

در جدول حجم معاملات امروز نیز خودرو با تعداد 423 میلیون 615 هزار و 268 سهم در صدر قرار گرفته است. خگستر در رتبه دوم بیشترین حجم معاملات بازار قرار گرفت و رتبه سوم به خساپا تعلق داشت. دو نماد وبملت و خپارس در رتبه‌های بعدی بیشترین حجم معاملات بازار قرار داشتند.

نمادهای سمگا، خبهمن، وساغربی، وبصادر و وتجارت نیز در رتبه‌های بعدی جدول ارزش معاملات قرار دارند.