دماسنج بازار

«فلوله» قیمت خورد

12:06 - 1400/01/25
به دنبال اعلام ناظر بازار، فرآیند کشف قیمت این نماد کلید خورد.
«فلوله» قیمت خورد

این نماد که روز گذشته در خصوص پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به اسفند 95 شفاف‌سازی کرد، با اعلام ناظر بازار به فرآیند کشف قیمت رسید. پیام ناظر بازار به شرح زیر است:

نماد معاملاتي شركت لوله و ماشين سازي ايران، «فلوله»، با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 95/12/30 با محدوديت نوسان قيمت آماده انجام معامله است.

اتفاقات زیر در این فرآیند مشاهده می‌شود:

در ابتدای این فرآیند بهرتین قیمت‌های فروش در محدوده 430 تومانی بوده که در سمت مقابل آن، بالاترین قیمت خرید در مرز 380 تومانی به ثبت رسید. اما با گذشت زمان رشد قیمت خرید را تا محدوده 400 تومانی از یک سو و از سوی دیگر کاهش قیمت فروش را تا این محدوده مشاهده کردیم. این رویداد به همگرایی قیمت خرید و فروش در محدوده 405 تومانی منجر شد. در حالی که این قیمت در کش و قوس خرید و فروش بازگشایی «فلوله» برای مدتی پایدار بود، ناگهان افزایش قیمت‌های دو طرف خرید و فروش را در این فرآیند مشاهده کردیم تا قیمت تعادلی با عبور از 440 تومان به محدوده 445 تومانی برسید.

در حال حاضر قیمت تعادلی با اندکی تعدیل به 4379 ریال رسیده است.

نهایتا با کاهش بیش‌تر قیمت تعادلی در این نماد، شاهد قیمت 4252 ریال در بازگشایی و کاهش ناچیز (کمتر از یک درصدی) آن در بازگشت به معاملات بودیم.