در مجمع « وپارس » چه گذشت؟

11:38 - 1400/01/21
مجمع عمومی عادی سالانه بانک پارسیان صورت‌های مالی سال ۹۷ را تصویب کرد.

دنیای بورس: مجمع بانک پارسیان برای بررسی عملکرد دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ بعدازظهر روز دوشنبه۷ مردادماه ۱۳۹۸ درسالن اجتماعات پژوهشگاه نیرو و با حضور بیش از ۸۱ درصد صاحبان سهام برگزار شد. به گزارش روابط‌عمومی بانک پارسیان در ابتدا، متن پیام هیات‌مدیره به سهامداران برای جمع حاضر قرائت شد.

سپس هیات‌رئیسه با ترکیب عباس خسروانی، عضو هیات‌مدیره بانک به‌عنوان رئیس جلسه، باغستانی و موحدنژاد، نمایندگان سهامداران به‌عنوان ناظرین، ابوالقاسمی به‌عنوان دبیر جلسه و نمایندگان بانک مرکزی و سازمان بورس درجایگاه حضور یافتند.

در ادامه با دعوت هیات‌رئیسه، کوروش پرویزیان، مدیرعامل بانک، گزارش مبسوطی ازعملکرد بانک در سال ۹۷ را برای حاضران ارائه کرد. در این مجمع، سهامداران پس از استماع گزارش هیات‌مدیره و بازرس قانونی درخصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ با اکثریت آرا به تصویب صورت‌های مالی این بانک رای مثبت دادند.

بنابر این گزارش انتخاب موسسه حسابرسی «دش و همکاران» به‌عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی و موسسه «رایمند و همکاران» به‌عنوان حسابرس و بازرس علی‌البدل و انتخاب روزنامه‌های «دنیای اقتصاد» و اطلاعات به‌عنوان روزنامه‌های رسمی بانک پارسیان در سال ۹۸ از دیگر مصوبات مجمع عمومی عادی بانک پارسیان بود.