12 بانک بورسی در صف برگزاری مجامع

18:02 - 1400/01/17
هر چند فصل برگزاری مجامع با پایان تیرماه به اتمام رسید و مجامع 8 بانک بورسی هم تاکنون برگزار شد اما 12 بانک بورسی و 2 موسسه اعتباری بورسی همچنان در صف برگزاری مجامع به سر می‌برند.

با وجودی که بانک‌های ملت، تجارت، خاورمیانه، آینده، قرض الحسنه مهر ایران، انصار، دی، حکمت ایرانیان و ایران و ونزوئلا تا ۳۱ تیرماه و طبق اعلام قبلی مجامع خود را برگزار کرده اند اما هنوز مجامع بانک‌های پاسارگاد، شهر، سامان، کارآفرین، پارسیان، قوامین، اقتصاد نوین، سپه، توسعه تعاون، رفاه کارگران، سرمایه، سینا،  توسعه صادرات، کشاورزی، ملی، صنعت و معدن، مسکن، بانک قرض الحسنه رسالت ، صادرات و ایران زمین و همچنین موسسه های اعتباری ملل و کوثر به دلیل به حد نصاب نرسیدن و یا برخی مشکلات دیگر تاکنون برگزار نشده است.

البته در میان موسسه‌‌های اعتباری مجاز، موسسه اعتباری نور اعلام کرد: قرار است روز پنج شنبه دوم شهریور ماه مجمع خود را برگزار  کند.

هر چند یک ماه از فصل برگزاری مجامع بانک ها می گذرد اما ۲۰ بانک در انتظار برگزاری مجامع هستند که البته شنیده‌ها حاکی است بانک‌ها تلاش‌هایی را برای برگزاری مجامع در هفته‌های آتی و یا حتی در مهرماه انجام داده‌اند.

در مجامع ۹ بانک چه گذشت؟