رئیس دفتر رهبری: حضرت آقا لب تَر کنند، میلیون ها جان خود را میدهند

16:16 - 1400/01/17
رئیس دفتر مقام رهبری میگویند: حضرت آقا لب‌‌ تر کنند میلیون‌ها نفر جان خود را می‌دهند.

به گزارش «دنیای بورس»، ایسنا نوشت: رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: باید شناسنامه زندگی سراسر ظلم خاندان پهلوی را برای مردم گفت که یکی از عوامل سقوط این خاندان، فساد حاکم بر این دربار بود. حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی در مراسم آغاز همزمان سه هزار میلیارد تومان پروژه‌های محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان در سراسر کشور، با تبریک فرا رسیدن دهه فجر گفت: رضاخان بیش از ۴۵۰۰ روستا را به زور گرفت. امام کاری کرد کارستان و این کار شوخی نبود.

مسوولان فرهنگی ما چه آنهایی که صاحب تریبون هستند، چه آنهایی که بالای منبر می‌روند و چه آنهایی که در دانشگاه‌ها، مدارس و حوزه‌های علمیه فعال هستند در رابطه با اطلاع‌رسانی این موارد آن‌طور که باید کوتاهی کردند. باید شناسنامه زندگی سراسر ظلم خاندان پهلوی را برای مردم گفت که یکی از عوامل سقوط این خاندان فساد حاکم بر این دربار بود. 

رئیس دفتر مقام معظم رهبری ادامه داد: اکنون نیز دشمنان برای مذاکره کردن التماس می‌کنند، رهبری پیش از این قضایا گفتند نه مذاکره می‌کنیم و نه جنگی واقع خواهد شد و اکنون نیز همین اتفاق افتاد.  محمدی‌گلپایگانی ادامه داد: راز و رمز این موفقیت‌ها در اتحاد مردم و ارتباط‌ آنها با رهبری عالیقدر است. مردم به دنبال رهبر خود بودند و هستند و خواهند بود. حضرت آقا لب‌ تر کنند هزاران بلکه میلیون‌ها نفر حاضرند جان خود را در راه این نظام بدهند.