برنده مناقصه شرکت ملی نفت

11:41 - 1402/06/19
شرکت حفاری شمال در طی اطلاعیه‌ای در سامانه کدال از برنده شدن این شرکت در مناقصه برگزار شده شرکت ملی نفت ایران خبر داده است. همچنین این شرکت به عنوان برنده دیگر مناقصه برگزار شده توسط شرکت فلات قاره ایران نیز شناخته شده است. حفاری اعلام کرده است که ابلاغ قراردادهای فوق ذکر منوط به بررسی نهایی و تصویب کمیسیون‌های مربوطه است و به محض نهایی شدن به اطلاع عموم سهام‌داران خواهد رسید.

 شرکت سرمایه گذاری خوارزمی اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه حسابرسی نشده خود را منتشر کرده است و در این بازه زمانی در مجموع به 3 هزار و 22 میلیارد تومان درآمد عملیاتی دست یافته است.

 فولاد خوزستان هم طی شفاف سازی عنوان داشته است که با توجه به مصوبه 11 شهریور ماه هیئت وزیران در خصوص تعرفه نرخ خوراک گاز صنایع از جمله واحدهای احیای فولاد تا زمان دریافت صورت‌حساب اصلاحی امکان محاسبه و ارائه آثار مالی آن وجود ندارد. شرکت‌های پتروشیمی کرمانشاه و پتروشیمی تندگویان نیز در خصوص تغییر نرخ خوراک و سوخت و همچنین تسعیر بر مبنای نرخ حواله در مرکز مبادله ارز و طلای ایران شفاف سازی کرده‌اند.

 شرکت صنعتی جام دارو نیز پس از رفع مشکل برق این شرکت از شروع مجدد فعالیت متوقف شده قبلی خود خبر داده است و نماد شرکت لیزینگ کارآفرین نیز پیشنهاد افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهام‌داران را مطرح کرده است.