سود ۲۴۱میلیارد تومانی مخابرات از فروش ملک

12:08 - 1402/06/14
شرکت مخابرات ایران (اخابر) از فروش تعدادی از املاک مازاد خود از طریق مزایده خبر داد که سود حاصل از فروش آن مبلغ 241 میلیارد تومان بوده است.

شرکت سیمان بهبهان عنوان کرد: پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تجدید ارزیابی دارایی‌ها ضمن رد خبر منتشر شده، در صورت وجود هرگونه تجدید ارزیابی دارایی‌ها از طریق سامانه کدال اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شرکت کویر تایر صورت‌های مالی تلفیقی ۶ماهه منتهی به خرداد 1402 را به‌صورت حسابرسی شده منتشر کرد. این شرکت اعلام کرده که با افزایش سود خالص 685 درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل همراه شده و از مبلغ 38 میلیارد تومان در دوره قبل به مبلغ 303 میلیارد تومان در این دوره رسیده است.

 شرکت سرمایه‌گذاری شیمیایی ایران (شیران) در صورت‌های مالی تلفیقی ۶ماهه منتهی به بهار 1402 از رشد 100 درصدی سود خالص خود نسبت به دوره مشابه سال قبل خبر داد که مبلغ 2400 میلیارد تومان بوده است.

 اما شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با نماد سپ صورت‌های مالی تلفیقی خود را منتشر و اعلام کرد در ۶ماهه منتهی به خرداد 1402 مبلغ 97 میلیارد تومان سود خالص شناسایی و با افت 37 درصدی سود خالص نسبت به دوره مشابه سال قبل همراه شده است.

شرکت داروسازی کوثر نیز بیان کرد: افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها را در دستور کار خود قرار داده است.