چه خبر از کدال؟ / ۱۸ مهر ماه ۱۴۰۱؛

کدال خوانی با اکوایران؛ دعوت سهامداران به مجمع شستا و حکشتی

16:58 - 1401/07/18
اکوایران: نمادهای غدشت، ثشاهد، تمپمپی به همراه نمادهای حکشتی و شستا سهامداران را به مجامع خود دعوت کردند.

سامانه کدال بورس پایگاه اطلاعات جامع شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس است که به‌ عنوان سازمان اطلاع‌رسانی ناشران نیز شناخته می‌شود. ناشران که همان شرکت‌های عضو بازار مالی بورس، فرابورس و صندوق‌های سرمایه‌گذاری هستند، موظف به ارائه گزارش‌های دوره‌ای ماهانه، سه ماه و سالانه و انتشار اطلاعات موثق در سایت کدال هستند.

 

به نماد وغدیر فرصت داده شد تا نسبت به رعایت دستوراالعمل های سازمان بورس اقدام نماید. همچنین نماد واحیا از طرح دعوی شرکت نسبت به تسویه مانده مطالبات خبر داده است. همچنین نماد کتوسعه اطلاعیه برگزاری مزایده خود را به عنوان اطلاعیه گروه ب مجددا در سامانه کدال بارگذاری کرده است.

گروه سرمایه گذای ایمران نیز اطلاعیه‌های مربوط به سال 1398 خود را در سامانه کدال بارگذاری می­‌کند. اما نمادهای غدشت، ثشاهد، تمپمپی به همراه نمادهای حکشتی و شستا سهامداران را به مجامع خود دعوت کردند.

در خصوص افزایش سرمایه نیز نماد فنفت از نتایج حاصل از فروش حق تقدم های استفاده نشده خود به صورت اصلاحیه خبر داد و نمادهای شکام و کپشیر و آرمان هم مدارک و مستندات درخواست افزایش سرمایه خود را در سامانه کدال بارگذاری کردند.