بازگشایی «رتاپ» و «قشهد»

12:12 - 1400/01/25
با اعلام ناظر بازار این دو نماد مسیر بازگشت به معاملات روزانه را طی کردند. «رتاپ» پس از شفاف‌سازی و «قشهد» نیز پس از تعدیل مثبتی در مرز 20 درصدی به این فرآیند رسیدند.

«رتاپ»

پس از برگزاری مجمع و نیز ارسال اطلاعیه شفاف‌سازی بر روی سامانه «کدال»، این نماد با اعلام ناظر بازار به تابلوی فرعی بورس بازگشت.

پیام ناظر بازار به شرح زیر است:

نماد معاملاتي شركت تجارت الكترونيك پارسيان، «رتاپ»، پس از برگزاري مجمع عمومي فوق العاده مبني بر تصويب افزايش سرمايه بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله است.

شایان ذکر است که سهام شرکت تجارت الکترونیک سرانجام با قیمت 3287 ریال کشف قیمت شد. با این قیمت شاهد تغییری در قیمت بازگشت این نماد نبودیم.

«قشهد»

همچنین سهام شرکت شهد که چندی پیش تعدیل مثبت 19 درصدی (و پوشش 3 ماهه‌ای در مرز 115 درصدی) را بر روی «کدال» آورد، پس از برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده (به منظور انتخاب اعضای هیئت مدیره)، به بازار دوم بورس بازگشت.

پیام ناظر بازار برای این نماد به شرح زیر است:

نماد معاملاتي شركت شهد، «قشهد»، پس از برگزاري مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده مبني بر انتخاب اعضاي هيات مديره، با محدوديت نوسان قيمت آماده انجام معامله است.

در فرآیند کشف قیمت این نماد قندی، شاهد بازگشت آن در قیمت 5121 ریال بودیم. موضوعی که رشدی در مرز 5 درصدی را برای آن رقم زده است.

.