تصمیم سایپا برای افزایش تولید

12:00 - 1400/01/25
مجموعه سایپا علاوه بر استفاده از توان حداکثری شرکت‌های زیرمجموعه خود به دنبال تجدید نظر در سرمایه‌گذاری‌ها است که به نظر می‌رسد برنامه‌های مزبور در راستای افزایش سطح تولید است.

 سایپانیوز: مهدی جمالی؛ مدیرعامل گروه خودرو سایپا در دیدار از دو شرکت «پلاسکوکار» و «لنت پیشرو پارسیان» در منطقه صنعتی شهر قزوین با اشاره به اینکه شرکت پلاسکوکار در مقام یکی از شرکت‌های پیشرو در گروه سایپا می‌تواند به افزایش تولید گروه کمک کند، تاکید کرده: این شرکت دارای ظرفیت مناسبی برای تولید است و می‌توان با برنامه‌ریزی صحیح از آن در جهت افزایش تولید گروه بهره برد.

به گفته مدیرعامل گروه سایپا در راستای تولید 570 هزار دستگاهی تا پایان امسال و همچنین افزایش تولید در سال آینده باید از حداکثر ظرفیت شرکت‌های گروه استفاده کرد. این در حالی است که سایپا تصمیم گرفته روی سرمایه‌گذاری شرکت‌ها نیز تجدیدنظر کند تا بتواند با تجمیع سرمایه‌ها در موقعیت مناسب به حداکثر تولید برسد. جمالی همچنین پیش‌بینی کرده سایپا تمام تلاش‌ها را در جهت بالا بردن ظرفیت‌های تولیدی انجام دهد تا روند رو به رشد تولید در سال‌جاری را سال آینده نیز ادامه دهد.