مدیرعامل شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلستان خبرداد

«غگلستا» در یک قدمی تعدیل مثبت

12:00 - 1400/01/25
همزمان با برگزاری مجمع فوق‌العاده شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلستان جهت انتخاب اعضای هیئت مدیره،مدیر عامل این شرکت از تعدیل مثبت حداقل 20درصدی شرکت خبر داد و صادرات به روسیه را در دستور کار دانست.
«غگلستا» در یک قدمی تعدیل مثبت

مجمع فوق‌العاده شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلستان جهت تعیین اعضای هیئت‌مدیره امروز برگزار شد. برهمین اساس شرکت آتیه‌پگاه (سهامی خاص) جایگزین شرکت صنایع شیر ایران شد و دیگر شرکت‌های زیرمجموعه (پگاه همدان، لرستان، گیلان و زنجان) به قوت خود باقی ماندند.

در پایان این مجمع پاکدل مدیرعامل شرکت «غگلستا» در پاسخ به سوال سهامداران در خصوص تعدیل مثبت این شرکت گفت: شرکت درنظر دارد طی دوهفته آینده تعدیل مثبت حداقل 20درصدی را داشته باشد.وی در پاسخ به سوالی در خصوص پتانسیل تعدیل مثبت بالاتر شرکت گفت: با توجه به صورت‌های مالی شرکت و پوشش سود 9 ماهه «غگلستا» پتانسیل تعدیل مثبت بیشتری وجود دارد. اما با توجه به پروژه تبلیغاتی صنایع شیر ایران و عدم اعلام هزینه‌های احتمالی برای شرکت‌های زیرمجموعه تاکنون، حداقل تعدیل مثبت 20درصد درنظر گرفته شده است.پاکدل همچنین در خصوص صادرات محصولات پگاه گلستان گفت: هم‌اکنون شرکت در حال صادرات محصول به کشورهای عراق و پاکستان است. با توجه به رایزنی‌های انجام شده قرار براین است با دریافت کد IR از سازمان نظارتی کشور روسیه صادرات شیر خشک به این کشور نیز آغاز شود.