وزن‌کشی در «والبر» بی‌نتیجه ماند

11:46 - 1400/01/25
با اعلام ناظر بازار، نماد شرکت سرمایه‌گذاری البرز به فرآیند کشف قیمت وارد شد. این پیام به این شرح است: نماد معاملاتي شركت گروه دارويي البرز پس از برگزاري مجمع عمومي فوق العاده مبني بر تصويب افزايش سرمايه، بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله است. همچنين طبق اعلام شركت افزايش سرمايه شركت تا تاريخ برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه ثبت نخواهد شد و سود نقدي مصوب مجمع به سرمايه جديد (حق تقدم هاي حاصل از افزايش سرمايه )تعلق نمي گيرد.
وزن‌کشی در «والبر» بی‌نتیجه ماند

این فرآیند به این صورت آغاز شده و ادامه یافته است:

در سمت فروش بهترین قیمت در سفارش‌های ثبت شده ابتدا در قیمت 405 تومان بوده که با گذشت زمان این قیمت به 395 تومان رسیده است. در سوی مقابل نیز قیمت خرید ابتدا در محدوده 380 تومانی رویت شده و سپس این قیمت به 3827 ریال رسید.

با رسیدن به ساعت پایانی معاملات روز جاری، با عدم تغییر در بالاترین قیمت پیشنهادی خرید، کاهش قیمت فروش را تا 3938 ریال مشاهده کردیم.

در انتهای معاملات، «والبر» بدون رسیدن به تعادل قیمت در دو طرف عرضه و تقاضا، رویه کشف قیمت خود را به روز آتی واگذار کرد. اضافه می‌شود که آخرین قیمت پیشنهادی فروش در این سهم 3915 ریال و بالاترین قیمت خرید، 3827 ریال بود.