دو مجوز جدید افزایش سرمایه | « ختور »:‌ فعلا برنامه ای نداریم

12:51 - 1400/01/21
افزایش سرمایه دو شرکت جنرال مکانیک و تامین ماسه ریخته گری صادر شد. رادیاتور ایران هم اعلام کرد، فعلا برنامه ای برای افزایش سرمایه ندارد.

به گزارش «دنیای بورس» ‌به نقل از کدال، رادیاتور ایران گفته است، فعلا برنامه ای برای افزایش سرمایه ندارد. بر مبنای اطلاعیه کدال، این شرکت  اعلام کرد: پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر افزايش سرمايه و توليد کولر به استحضار می رساند

  1. در خصوص انتشار اخباري مبني بر تجديد ارزيابي و افزايش سرمايه از اين محل به استحضار سهامداران محترم مي رساند، در حال حاضر شرکت برنامه اي جهت انجام موارد ياد شده را دردست پيگيري يا اقدام ندارد.
  2. اين شرکت توانايي و دانش فني توليد محصول کامل کولر گازي در بخش لوازم خانگي را در اختيار ندارد وليکن در خصوص توليد بخشي از قطعات محصول نهايي در حال مکاتبه ومذاکره با شرکتهاي توليدکننده آن ميباشد وليکن تاکنون نتيجه اي در اين خصوص حاصل نشده است.
  3. ادامه قرارداد فعلي منعقده در خصوص کولر خودرو منوط به انجام افزايش سرمايه پيشنهادي هيات مديره و تامين سرمايه در گردش مندرج در آن است.

در همین حال مجوز افزایش سرمایه 50 درصددی جنرال مکانیک از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی صادر شد. همچنین مجوز افزایش سرمایه 36 درصدی تامین ماسه ریخته گری از محل سود انباشته صادر شد.

.