اجماع 63 گروه تحلیلی از سودآوری 91 شرکت منتشر شد

پیشبینی سودآوری صنایع روانکار، یوتیلیتی، شیمیایی، زغال سنگ، کاغذسازی و هلدینگ‌ها (بخش سوم)

11:49 - 1400/01/21
اجماع نظرات کارشناسی تحلیل‌گران بورسی با افزایش تعداد مشارکت‌کنندگان منتشر شده است. گروه روانکاران بار دیگر با ابهام رویه قیمت‌گذاری خوراک مواجه است و تحلیل‌گران نسبت قیمت به درآمد کمتر از 5 را با قیمت‌های امروز برای این گروه برآورد کرده‌اند. در گروه یوتیلیتی همچنان جدل با مصرف‌کنندگان داغ است، اما به نظر می‌رسد برآورد تحلیل‌گران بر اساس بهترین حالت نرخ‌گذاری انجام شده است. پیشبینی سودآوری تک‌نمادهای کاغذی و زغال‌سنگی نیز در اجماع تحلیل‌گران وجود دارند. همچنین شیران و هلدینگ‌های بزرگ شیمیایی نیز در جدول این گزارش قابل رصد هستند.
پیشبینی سودآوری صنایع روانکار، یوتیلیتی، شیمیایی، زغال سنگ، کاغذسازی و هلدینگ‌ها (بخش سوم)

دنیای بورس: نماد «فارس» در معاملات دوشنبه بیشترین اثر مثبت را بر شاخص کل بورس تهران داشت. بازگشایی این سهم در فضای مثبت بازار نقش مهمی در رشد شاخص سهام ایفا کرد. علاوه بر این انتظار اثر سودآوری ستاره خلیج فارس بر سودآوری تاپیکو وجود دارد. در شرایط کنونی برآورد سودآوری گروه‌های مختلف در جدول زیر آورده شده است.

پیشبینی سودآوری صنایع روانکار، یوتیلیتی، شیمیایی، زغال سنگ، کاغذسازی و هلدینگ‌ها (بخش سوم)2

* گزارش سود مورد اجماع تحلیلگران برآیند نظرات کارشناسی صندوق‌های بزرگ سرمایه‌گذاری، شرکت‌های سبدگردانی، کارگزاری‌ها و گروه‌های تحلیلی را ارائه می‌کند که به همت مدیریت سرمایه کیان جمع‌آوری و منتشر شده است.