تشریح برنامه‌های رئیس جدید خصوصی‌سازی

11:49 - 1400/01/21
رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی به تشریح مهم‌ترین برنامه‌های این سازمان پرداخت.

ایرنا: علیرضا صالح که روز چهارشنبه هفته گذشته شاهد برگزاری جلسه معارفه خود در وزارت اقتصاد بود، به تشریح مهم‌ترین برنامه‌های این سازمان پرداخت. وی ورود سهام عدالت به بورس را یکی از مهم‌ترین اقدامات دانست و گفت: ورود سهام عدالت به بازار سرمایه و معامله آن از جمله برنامه‌های اصلی ما در سازمان خصوصی‌سازی است که به‌طور حتم آن را به حالت اجرا در خواهیم آورد.

وی همچنین بر واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس تاکید کرد و گفت: با توجه به آغاز فصل، برای واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس باید به گونه‌ای پیش رفت که این دو تیم با آسیب همراه نشوند.

صالح با بیان اینکه اجرای این اقدام تا قبل از شروع فصل مثبت بود، اظهار کرد: این دو تیم بزرگ برای مردم هستند به همین دلیل باید درخصوص انجام اقدامات مربوط برای خصوصی‌سازی سرخابی‌ها دقت لازم صورت گیرد تا آسیبی به این تیم‌ها وارد نشود و امیدوار هستیم تا با دقت کامل این اقدام در دستور کار قرار گیرد.

رئیس سازمان خصوصی‌سازی با تاکید بر اینکه همه شرایط لازم برای نهایی کردن این اقدام باید در نظر گرفته شود، گفت: با توجه به اینکه اکنون وسط فصل قرار داریم نباید هیچ یک از تیم‌ها آسیب ببینند.