تغییر در تعداد مشتریان « سیستم »

11:25 - 1400/01/21
در مجمع سالانه همکاران سیستم با اعلام راهبرد شرکت تا سال 1400 از تغییرات معنادار مشتریان این مجموعه صحبت به میان آمد.

دنیای بورس: مجمع سالانه شرکت همکاران سیستم اعلام شد که راهبرد این شرکت توسعه فراگیر راهکاران ابری تا سال ۱۴۰۰ است. ضمن اینکه تعداد مشتریان شرکت نیز افزایش قابل توجهی داشته است.  در این برنامه علاوه بر تصویب صورت‌های مالی و ارائه گزارش‌های عملکردی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره همکاران سیستم پاسخگوی پرسش‌های سهامداران درخصوص اقدام‌های انجام شده‌ و چشم ‌انداز آتی شرکت بودند.

فرید فولادی؛ مدیرعامل جدید همکاران سیستم در جمع سهامداران به بیان عملکرد سال گذشته شرکت از نگاه آمار و ارقام پرداخت. وی در تشریح عملکرد موفق همکاران سیستم در وضعیت اقتصادی سال۹۷ به افزوده شدن بیش از ۶ هزار مشتری و ارتقا ۳۰ رتبه در جمع ۵۰۰ شرکت برتر کشور اشاره کرد و گفت: همکاران سیستم همواره با عرضه راهکارهای خود در پایداری و توسعه‌ صنایع کلیدی کشور سهیم بوده است.

مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه با اشاره به افزایش ۱۰درصدی سهم بازار این شرکت در صنعت پتروشیمی و شرکت‌های برتر کشور اعلام کرد تعداد مشتریان همکاران سیستم از مرز ۵۲ هزار مشتری عبور کرده است. 

فولادی همچنین به افزایش ۹۰ درصدی اجرای پروژه‌های بزرگ اشاره کرد و آن را مزیت رقابتی همکاران سیستم دانست. به‌گفته‌ وی سال گذشته همکاران سیستم یکی از بهترین سال‌های خود را از نظر توسعه کسب‌ و کار، رشد و سودآوری رقم زده است.

فرید فولادی دلایل این موفقیت را تصمیم‌های درست هیات مدیره، تلاش جمعی همکاران و استقبال بازار عنوان کرد. بر اساس این گزارش، پیوستن بیش از ۶ هزار مشتری جدید به همکاران سیستم، رشد ۹۰ درصدی در اجرای پروژه‌های بزرگ کشور و رشد ۱۰ درصدی سهم بازار در صنعت پتروشیمی، مهم‌ترین دستاوردهای مجموعه همکاران سیستم در سال ۱۳۹۷ بوده است.

مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه به افزایش ۷ برابری فروش «راهکاران ابری»؛ ERP بر بستر رایانش ابری همکاران سیستم اشاره کرد و گفت: با عرضه‌ راهکاران ابری توانسته‌ایم میزان پاسخگویی به نیازهای کسب‌وکارهای متوسط را افزایش دهیم.

فولادی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به افزایش سهم‌ ابزار مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار؛ «فرایار راهکاران» و فعالیت‌های انجام‌شده در این بخش پرداخت. وی با اشاره به اینکه به کمک فرایار امکان متناسب‌‌سازی ERP راهکاران بر‌اساس فرآیندهای دلخواه شرکت‌ها و مطابق الگوهای صنعت آنها امکان‌پذیر است، از آماده‌سازی فرآیندها و زیرساخت محصولی و بستری برای عرضه‌ محصولات تولیدشده و نیز توسعه‌ سیستم‌ها توسط شرکای تجاری در سال ۹۷ خبر داد. 

مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه روند روبه‌رشد صنعت خرده‌فروشی و اهمیت آن در کشور را تشریح کرد و پتانسیل‌های این بازار را برای همکاران سیستم برشمرد. فولادی گفت: راهکار خرده‌فروشی راهکاران همکاران سیستم که براساس شناخت دقیق نیازهای این صنعت عرضه شده است، به خوبی نیازها و فرآیندهای کسب‌وکارهای فعال در این بخش از بازار را پوشش می‌دهد.