3 اولویت مدیریت جدید شستا

10:10 - 1400/01/21
شستا در دروه مدیریت جدید قصد دارد با پیگیری اصلاح ساختار مالی شرکت‌ها این مجموعه هلدینگی را تماما بورسی کند و پیگیری پرونده‌های حقوقی را در اولویت کاری خود قرار دهد.
3 اولویت مدیریت جدید شستا

دنیای بورس: محمد رضوانی‌فر؛ مدیرعامل جدید شستا در مراسم معارفه خود تاکید کرد با اصلاح ساختار مالی شرکت‌ها در شستا که در دستور کار است، این مجموعه هلدینگی را تماما بورسی می‌کند و البته از همه ابزارها برای پیگیری پرونده‌های حقوقی استفاده می‌کند. رضوانی‌فر امروز به طور رسمی به جای مرتضی لطفی سکان هدایت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی را بر عهده گرفت.

به گفته رضوانی‌فر وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی تکلیف واگذاری پتروشیمی جم به وزارت نفت را با هدف کوچک‌ سازی شستا و اجرای تفاهم‌نامه میان شستا و وزارت نفت مشخص کرد. در این مراسم که محمد شریعتمداری نیز حضور داشت، مدیر جدید شستا درباره اجرای تفاهم‌نامه میان شستا و وزارت نفت به «ایرنا» گفته پتروشیمی جم نیز همانند سایر پتروشیمی‌ها و در راستای اجرای تفاهم‌نامه مشترک، به وزارت نفت واگذار می‌شود. تفاهم‌نامه میان شستا و وزارت نفت بسیار راهبردی و استراتژیک بوده که با حضور اسحاق جهانگیری؛ معاون اول رئیس جمهوری توافق‌های اولیه انجام شده است.

به گفته رضوانی‌فر در شیوه قیمت‌گذاری و اتخاذ تصمیم‌های کلان و واگذاری دارایی‌ها برای اجرای این تفاهم‌نامه مباحثی پیش آمد که در حال بررسی آن هستیم.