بسته خبری ارزهای دیجیتال سه‌شنبه (24 مهر)

بیت‌کوین 6 درصد ارزان شد

09:30 - 1400/01/21
پس از جهش قیمت ارزهای دیجیتال در روز گذشته، این محصولات در صبح سه‌شنبه با افت قیمت ملموسی مواجه شدند و در این میان اتریوم شدیدترین افت قیمت را به نام خود به ثبت رساند.
بیت‌کوین 6 درصد ارزان شد

امروز تنها تتر در محدوده مثبت معامله می‌شود و دیگر کریپتوها با کاهش قیمت قابل ملاحظه‌ای روبرو شده‌اند. با در نظر گرفتن معاملات امروز ، تنها بیت کوین در بازه یک هفته‌ای با افزایش قیمت محدودی مواجه است و دیگر ارزهای مطرح افت قمیت هفتگی را به ثبت رسانده‌اند. ذکر این نکته ضروری است که در ابتدای روز قیمت‌ها در مسیر رشد قرار داشتند اما با آغاز روند شناسایی سود، بازار زیر فشار شدیدی قرار گرفت.

بیت‌کوین 6 درصد ارزان شد3

  • بازار معاملات ارزهای دیجیتال Coinbase اعلام کرد که شعبه‌ای را در دوبلین افتتاح کرده تا بتواند به مشتریان بریتانیایی پس از خروج این کشور از اتحادیه اروپا خدمت‌رسانی کند.
  • مایکل نووگراتز، یکی از مشهورترین سرمایه‌گذاران حوزه ارزهای دیجیتال در مصاحبه با خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرد که انتظار نمی‌رود تا پیش از نیمه ابتدایی سال 2019 میلادی تغییر قیمت شدیدی در بازار ارزهای دیجیتال رقم بخورد. به عقیده وی افزایش حضور سرمایه‌گذاران نهادی شرط اصلی برای تغییرات رادیکال در بازار کریپتوهاست.