بسته خبری ارزهای دیجیتال چهارشنبه (18 مهر)

کریپتوها ارزان شدند

09:26 - 1400/01/21
پس از رشد قیمت در دو روز گذشته، معاملات ارزهای دیجتال در روز چهارشنبه به محدوده منفی کشیده شده و در این میان ریپل ضعیف‌ترین عملکرد را تا این لحظه به نام خود به ثبت رسانده است.
کریپتوها ارزان شدند

امروز قیمت تمام کریپتوهای مطرح بازار وارد محدوده منفی شده اما با این وجود عملکرد هفتگی بیت‌کوین، اتریوم و کاردانو مثبت است. در این میان ریپل با افت قیمتی 10 درصدی در هفته اخیر ، بدترین عملکرد قیمتی را به ثبت رسانده است.

کریپتوها ارزان شدند19

  • امروز شرکت Tiberius Technology اعلام کرد که از ادامه فروش ارز دیجیتال  tCoin منصرف شده و قصد دارد ارزهایی که پیش‌تر به سرمایه‌گذاران فروخته را بازخرید کند. به گفته این شرکت افزایش هزینه‌های مبادلاتی این ارز  از طریق کارت‌های اعتباری، علت اصلی توقف عرضه به ساب می‌آید.ذکر این نکته ضروری است که tCoin ارز دیجیتالی دارایی محور بر پایه فلزات به حساب می‌آید.
  • شرکت تحقیقاتی Juniper Research در گزارشی اعلام کرد که به علت مشکلاتی همچون محدودیت‌های قانونی  و حمله‌های هکری، آینده امیدوارکننده‌ای پیش روی ارزهای دیجیتال قرار ندارد. به گفته این موسسه تقیقاتی، صنعت ارزهای دیجیتال در حال حرکت به سوی نابودی  از داخل است.