پیش‌بینی‌های دوده صنعتی پارس در مجمع سالانه اعلام شد

طرح تجدید ارزیابی در « شدوص »

05:58 - 1400/01/18
دوده صنعتی پارس در مجمع عادی سالانه اعلام کرد: با طرح تجدید ارزیابی، از ماده ۱۴۱ قانون تجارت خارج می‌شود. پیش‌بینی مدیران «شدوص» حکایت از افزایش 15 درصدی سطح تولید مجموعه دارد.
طرح تجدید ارزیابی در « شدوص »

مدیرعامل دوده صنعتی پارس در مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت با ارایه گزارش عملکرد شرکت در سال ۹۶ گفت: قرار بود دفتر شرکت را برای خروج از ماده ۱۴۱ قانون تجارت بفروشیم که به دنبال موافقت بورس با طرح ارزیابی تصمیم داریم از این طریق مشکل را حل کنیم. یزدان نادری با اشاره به زیان ناشی از عملکرد سال ۹۵ شرکت تاکید دارد: مجموعه در سال ۹۶ استراتژی جدیدی را در پیش گرفته که حجم زیان را کاهش می‌دهد.

بر مبنای گزارش هیات مدیره که در مجمع ارایه شد، تولید و فروش دوده صنعتی پارس در سال ۹۶ بیش از ۲۵ هزار و ۲۰۰ تن محصول اعلام شد که این رقم ۴۳ درصد افزایش نسبت به سال ۹۵ را نشان می‌دهد.

بازگشت مشتریان اصلی شرکت و تایرسازان بزرگ به چرخه مشتریان و استفاده از ظرفیت‌های تولید به منظور به حداقل رساندن هزینه‌های جذب نشده از مهم‌ترین بخش‌های عملکرد شرکت در سال قبل است. دوده صنعتی پارس مدعی است با وجود سه شرکت رقیب، توانسته سهم بازار داخلی شرکت را از ۱۹ درصد در سال ۹۵ به حدود ۳۱ درصد در سال ۹۶ ارتقا دهد.

البته پیش‌بینی‌های مدیران دوده صنعتی پارس حکایت از این دارد که سطح تولیدات شرکت در سال ۹۷ با ۱۵ درصد افزایش به ۲۸ هزار تن افزایش می‌یابد. بر‌اساس تصمیم گرفته در پایان مجمع سالانه، دنیای اقتصاد به‌عنوان روزنامه کثیر‌الانتشار دوده صنعتی پارس انتخاب شد.

گزارش تکمیلی مجمع «شدوص» را اینجا بخوانید.