واکنش « کگل » به پذیرش در بورس کالا

01:35 - 1400/01/18
دو محصول صنعتی و معدنی گل‌گهر در بورس کالا پذیرش شد. از دید مدیرعامل عرضه دو محصول با هدف حفظ منافع فولادسازان صورت می‌گیرد و البته مجموعه «کگل» اعلام کرده این مجموعه هیچ‌گاه به دنبال شوک قیمتی نیست.

هیات پذیرش بورس کالا برای نخستین بار گندله و کنسانتره سنگ آهن گل گهر را در رینگ داخلی بازار اصلی پذیرش کرد و این شرکت بورسی آماده عرضه دو محصول در آینده‌ایی نزدیک شد.

هیات پذیرش بورس کالای ایران برای نخستین بار گندله و کنسانتره سنگ آهن شرکت صنعتی و معدنی گل گهر را برای عرضه در رینگ داخلی بازار اصلی این بورس پذیرش کرد تا عرضه و کشف قیمت سنگ آهن براساس مکانیسم عرضه و تقاضا یک قدم به اجرا نزدیک تر شود. با پذیرش گندله گل گهر در بورس کالا، آزادسازی سنگ آهن رسما کلید خورد. قیمت گندله هم اکنون 128 دلار به ازای هر تن است.

در همین رابطه ناصر تقی‌زاده؛ مدیر عامل گل‌گهر در گفت‌و‌گو‌ با «معدن ۲۴» تاکید دارد: بخشی از تولیدهای گندله و کنسانتره شرکت با هدف شفاف‌سازی قیمت به زودی در بورس کالا عرضه می‌شود. به گفته وی عرضه گندله و کنسانتره سنگ آهن با حفظ منافع فولادسازان صورت می‌گیرد و این در حالی است که گل‌گهر به دنبال شوک قیمتی نیست.

واکنش « کگل » به پذیرش در بورس کالا10