تصمیم‌های جدید برای « آکنتور »

19:39 - 1400/01/17
در حالی که 6 آبان‌ماه مجمع عادی به طور فوق‌العاده کنتورسازی به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره برگزار می‌شود که براساس گزارش‌های غیررسمی  سازمان بورس و اوراق بهادار از بانک پاسارگاد درخواست کرده که به عنوان کمک به این شرکت همکاری‌های لازم را به عمل آورد.    

6 آبان مجمع عادی به طور فوق العاده کنتورسازی به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره شرکت برگزار خواهد شد. در همین رابطه مشاور رئیس سازمان بورس می‌گوید: مجمع عمومی و فوق العاده و عادی شرکت کنتورسازی، برای آغاز به کار این شرکت برگزار می شود. به گفته یاسر فلاح در تازه‌ترین جلسه کارگروه رسیدگی به مشکلات کنتورسازی  تصمیم‌هایی درباره کنتورسازی گرفته شد که ظرف روزهای آینده عملی می‌شود.

تخلف هیات مدیره و مدیران این شرکت در ارائه اطلاعات غلط و اتهام دستکاری در بازار متوجه آنها بود و کمیته رسیدگی تصمیم گرفت تا از طریق برگزاری مجمع هیئت مدیره جدیدی برای کنتورسازی انتخاب کند.

خبرها حاکی از آن است که  سازمان بورس و اوراق بهادار از بانک پاسارگاد درخواست کرده که به عنوان کمک به این شرکت همکاری‌های لازم را به عمل آورد.در همین راستا مجید قاسمی؛ مدیر عامل بانک پاسارگاد به عنوان یک وظیفه ملی قبول کرده که تمام تلاش خود را برای احیای این شرکت با توجه به اتفاق‌هایی که در آن رخ داده است، انجام دهد. البته گفته شده است بانک پاسارگاد در گذشته هیچگونه همکاری با این کنتورسازی نداشته و فقط در دوره‌ای به شرکت کنتورسازی تسهیلات اعطا کرده است و در قبال فعالیت‌های گذشته شرکت مسئولیتی ندارد.

همچنین علی اکبر امین تفرشی؛ عضو هیات مدیره بانک پاسارگاد در برابر شایعات و گمانه زنی‌ها درباره حضور مدیریتی این بانک در کنتورسازی ایران تنها به گفتن این جمله بسنده کرد که : چنین درخواستی از بانک شده و در حال بررسی است.

تصمیم‌های جدید برای « آکنتور »12